WELLNESS

Finská sauna

Hledáte moderní a privátní finskou saunu ve Vyškově pro příjemný relax a uvolnění vaší mysli? Vyzkoušejte naši soukromou finskou saunu v Relaxačním studiu Havaj ve Vyškově, udělejte si čas sami na sebe a uvidíte, že se zbavíte veškerého stresu a napětí každého dne. Stačí si telefonicky nebo osobně zamluvit termín, který vám bude vyhovovat a užívat si příjemné chvíle v hezkém prostředí.

Proč chodit do naší finské sauny?

Pobyt v naší finské sauně, kde je respektováno Vaše plné soukromí, je nesrovnatelný se saunou veřejnou. Sauna je moderně řešena v provedení Norský smrk a dřevo Abachi, pocházející z Afriky, což symbolizuje kvalitu nejvyšší úrovně.

Základní a nedílnou vlastností našeho finského saunového apartmánu je naprosté soukromí při saunování, což znásobuje požitek ze saunování. Při jedné proceduře poskytujeme služby pro 1 až 5 zákazníků. Vaše soukromí nemůže být za žádných okolností narušeno, neboť společnost si vždy vybíráte sami. Pokud se rozhodnete využít privátní saunu o samotě, nabídneme Vám naše služby, aniž bychom si účtovali vyšší cenu. V Relaxačním studiu Havaj ve Vyškově je naprosto vyloučeno, abychom Vám do Vašeho zaplaceného času přiřadili jiného klienta, než toho, kterého si vyberete vy sami.

Náš saunový apartmán se skládá z převlékárny, samotné finské sauny, WC, sprchy a prostoru pro odpočinek.

Protože tělo během saunování ztratí hodně tekutin, je vhodné je po saunování doplnit. Proto máme v našem saunovém centru plně vybavený minibar, který Vám umožní dodržování pitného režimu v průběhu i po skončení saunování.

17499614_1486495468047824_1299825337_o
drip-921067_1920

Hydroterapie

Dopřejte si privátní whirpool – vířivou vanu v naprostém soukromí v centru Vyškova! Relaxační centrum Havaj vám nabízí luxusní zážitek a odpočinek v naší whirpool, kterou si můžete užít sami, s přáteli nebo s partnerem a strávit tak romantické chvíle plné relaxace a uvolnění. V našem wellness centru o vás bude dobře postaráno a při odchodu se budete cítit jako znovuzrození! Stačí si jednoduše zarezervovat požadovaný termín pomocí telefonu nebo osobně.

Při hydroterapii pečujeme o své tělo prostřednictvím působení proudů vody. K tomuto účelu byly vyvinuty systémy vířivých bazénů, které jsou vybaveny množstvím trysek, jež zajišťují vlastní terapii. Hydroterapie je dnes využívaná v mnoha léčebných ústavech a stala se již v minulosti uznávanou metodou pro rekonvalescenci.

Akupresurní trysky jsou schopny poskytnout tělu relaxační a příjemnou masáž, která snižuje především bolesti páteře, hlavy a svalů. Tato metoda uvolňuje napětí a stres, podporuje přirozený metabolismus, zlepšuje krevní oběh, činnost srdce i celkovou fyzickou kondici.

V našem Relaxačním centru ve Vyškově provozujeme hydroterapii pomocí vířivého bazénu firmy VAGNERPLAST, která je již řadu let držitelem certifikátu podle norem ISO řady 9000, což zajišťuje našim zákazníkům kvalitní služby.

Vířivý bazén HELIOS je ergonomický a důmyslně řešené trysky jsou rozmístěny tak, že již po několika minutách pocítíte dokonalé uvolnění. Hydromasáž je zprostředkována celkem 6-ti velkými super tryskami spolu s 8 mikrotryskami. Hydromasáž je doplněna airmasáží pomocí 13-ti vzduchových trysek. Vestavěný vzduchovač TURBO umožňuje dosáhnout maximálního účinku spojení hydro a air masáže.

Hydroterapii dále kombinujeme s aromaterapií, kdy jsou vonné esence rozváděny spolu s vodou a vzduchem prostřednictvím trysek až k vašemu tělu, kde působí blahodárným účinkem a jedinečně doplňují účinek vlastní hydroterapie. Aromaterapie uvolní vaši mysl a vy alespoň na chvíli zapomenete na všechny starosti a problémy všedních dnů a budete si užívat blaženého pocitu uvolnění a dokonalé relaxace.

Plavání kojenců

Kurzy plavání dětí probíhají nenásilným způsobem – formou her za pomoci říkanek a písniček. Na děti se nekladou přehnané nároky a zhruba do čtyř let nejsou zatěžovány nácvikem plaveckých stylů. Cílem kurzů plavání kojenců a dětí není naučit miminko či menší dítko plavat, ale na základě podmíněného reflexu ho naučit nebát se vody, osvojit si dýchání, potápění a splývání a připravit ho na vlastní výuku plavání.

17431415_1486502084713829_228265527_o
CENÍK

Hydroterapie:

 Platba hotově  Klientská karta
1 hodina 350,00 Kč 300,00 Kč
každá další osoba 50,00 Kč 50,00 Kč
(doporučujeme max. 3 osoby)

Hydroterapie a finská sauna:

 Platba hotově  Klientská karta
1 hodina 600,00 Kč 500,00 Kč
každá další osoba 50,00 Kč 50,00 Kč
(doporučujeme max. 3 osoby)

Finská sauna:

 Platba hotově  Klientská karta
1 hodina 300,00 Kč 250,00 Kč
každá další osoba 50,00 Kč 50,00 Kč
(doporučujeme max. 4 osoby)